VÍTEJTE VE SVĚTĚ, KDE DOSTANETE MNOHEM

VÍCE

Projekt je situován nadosah centra Prahy. Původní historická zástavba Barrandova byla vystavěna ve 30. letech 20. století významnými českými osobnostmi, a to zejména v úzkém spojení s filmovým průmyslem. Jedním z hlavních motivů tohoto světa vždy byly milostné příběhy. Právě ty nás inspirovaly k vytvoření projektu, v němž budete mít klid a pohodlí nejen za dveřmi svého bytu, ale i při procházkách v rozlehlém parku. Z této ideje plyne i název spojující jméno lokality a francouzské označení pro romantické schůzky.

Na historickou vilovou zástavbu navázala později výstavba moderní s veškerou potřebnou občanskou vybaveností, městskou hromadnou dopravou a s přímým kontaktem se sousedním Prokopským údolím. Barrandez-vous tak bude propojovat minulost, přítomnost a budoucnost místa. Dva domy, severní a jižní, s jasně definovaným architektonickým výrazem, nabídnou novou formu bydlení pro ty z vás, kteří hledají atraktivní a funkčně řešené bytové jednotky uprostřed města a přitom v těsném kontaktu s přírodou.

BARRANDEZ-VOUS

VÍCE

PROSTORU

Urbanistické uspořádání klade důraz nejen na maximální využití prostoru, ale především na prožitky rezidentů při každém kroku a při každém pohledu z okna. Orientace místností na jednotlivé světové strany, provázanost s parkem, víceúrovňové řešení pozemku. To vše promyšlené do posledního detailu z perspektivy budoucích obyvatel.

VÍCE

HODNOTY

Více zeleně s parkem jako ústředním motivem a místem pro trávení volného času. Více výhod města s kompletní občanskou vybaveností a přímým dopravním spojením jak do centra, tak na Pražský okruh. Více prostoru v bytech s balkony, střešními terasami nebo vlastními zahradami. Více světla a slunce za velkoformátovými okny s výhledem do parku. Více technologií s nejmodernějšími stavebními materiály. Více designu díky promyšlené stavbě i exteriéru navrženým profesionálními zahradními architekty.

Více nových zážitků každý den

2

objekty

5

podlaží

132

jednotek

10.000 m²

park

VÍCE

STANDARDY

Nominavi te paulo clita ne eu discere has eu dicunt pri mel no disputationi. Alienum purto quod definitiones sed nostro partiendo salutandi usu his quo ea saperet id invidunt. Eu aeque malorum ad scaevola ignota vid.

DALŠÍ INFORMACE

Koupelny

Velkoformátové obklady, keramická dlažba a designová sanita. Vše od předních výrobců.

DALŠÍ INFORMACE

Extenzivní zelené střechy

Extenzivní zelené střechy podle návrhu zahradního ateliéru Flera.

DALŠÍ INFORMACE

Dřevěné podlahy

Kvalitní dřevěné podlahy Kährs doplněné soklovými lištami.

DALŠÍ INFORMACE

Dřevěné terasy

Na terasách je bude položen dřevìný podlahový rošt.

DALŠÍ INFORMACE

Vytápění

Kvalitní otopná tělesa Korado Radik.

DALŠÍ INFORMACE

Filmové ateliéry

VÍCE

MOŽNOSTÍ

Rozlehlý park přede dveřmi a Chuchelský háj či Prokopské údolí vzdálené jen několik minut chůzí. Nedaleký Dalejský potok nebo Červený lom nadchnou každého milovníka klidné přírody. Spolehlivá síť městské hromadné dopravy pak kdykoliv nabídne snadný přesun do centra města za kulturou, prací či zábavou, nebo na dobrou večeři a společnou skleničku vína.

Filmové ateliéry

MHD

Dětské
hřiště

Čistá
příroda

Sportovní
vyžití

Kultura

Město na dosah

Prokopské
údolí

Nedaleký
park

Perfektní
občanská
vybavenost

VÍCE

JEDINEČNOSTI A SVOBODY

Takový přístup od svých klientů očekáváme. Takový život svým klientům nabízíme. Právě proto můžete každý z našich bytů zařídit přesně podle svých preferencí. Ať už toužíte po moderním designovém bydlení, nebo po tradičních přírodních materiálech, to vše je zcela v souladu se základem, který představují naše jednotky a jejich prostorové řešení.

červen 2019

VÍCE

UDÁLOSTÍ

Přípravné práce na pozemku jsou v plném proudu.

VÍCE

INFORMACÍ

skupina T.E

T.E Development Group s.r.o. 
Strakonická 1199/2d
150 00 Praha 5

Sdělené údaje mohou být použity k marketingovým a obchodním účelům. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.